تاریخ به روز رسانی 23مهرماه 1402
( گزارش تصویری از حضور شرکت رومینا دانش پارتاک به همراه شرکت تعاونی تامین و تعالی فاتح در نمایشگاه ملی فن نما

تاریخ خبر : 10مهرماه 1402

احمدرضا طحانیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهارداشت: این نمایشگاه در اولین دوره برگزاری میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری است که به مرحله تجاری‌سازی و صادرات رسیده‌اند و امیدواریم در نتیجه اثرات مثبت این نمایشگاه، این رویداد در سال‌های آینده نیز برگزار شود.
 
وی گفت: همکاری شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان با انجمن دانش بنیان استان اصفهان در بخش غرفه های دانش بنیان و شهرداری اصفهان در طراحی و اجرای بیش از ۶۰ رویداد جانبی شامل کارگاه‌های انتقال تجربه، پنل گفت‌وگو، مسابقه و بازی اتفاقات خوب این رویداد را رقم زده است.
 
طحانیان افزود: ۸۸ تیم و کسب و کارهای حاضر در این نمایشگاه در زمینه‌های متنوع صنعتی و اقتصادی فعالیت دارند و با تحلیل چالش‌ها به طراحی مفهومی راه حل‌ها خواهند پرداخت.
 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان یادآور شد: این رویداد نمایشگاهی از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ مهرماه در ساعت بازدید ۱۰ الی ۱۸ میزبان سرمایه‌گذاران، دانشجویان، کارآفرینان، دانش بنیان ها، دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی، صندوق های مالی و استارت آپ‌ها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، اولین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری با عنوان اختصاری فن نما از امروز ۱۰ مهر ماه تا ۱۲ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان دایر خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید